D10


Warning: Use of undefined constant featuredImageCropped - assumed 'featuredImageCropped' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/hsf.fo/public_html/wp-content/themes/hsf/template-parts/content-page.php on line 16

Steypakappingin 2019-20
1. umfar verður 7. desember
2. umfar verður 18. januar
Hálvfinalur verða 1. februar
Finalan verður 16. februar

1. umfar í Faxe Kondi-kappingini leygardagin 7. des 2019

Bólkur 1: VB, H71 a, Kyndil b, Team Klaksvík b (á Hálsi – Kyndil)
Leikt verður 1×12 min
12.00 H71 a – Kyndil b 16-0
12.15 VB – Team Klaksvík b 7-5
12.30 H71 a – VB 8-7
12.45 Kyndil b – Team Klaksvík b 6-10
13.00 Team Klaksvík b – H71 a 4-8
13.15 Kyndil b – VB 0-7

1. H71 a
2. VB
3. Team Klaksvík b
4. Kyndil b

Bólkur 2: Tjaldur , H71 b, EB b, EB a (Eiði)
Leikt verður 1×12 min
11.00 EB a – EB b 8-0
11.15 H71 b – Tjaldur a 6-4
11.30 EB a – H71 b 5-6
11.45 EB b – Tjaldur a 0-8
12.00 Tjaldur a – EB a 5-4
12.15 EB b – H71 b 1-11

1. H71 b
2. Tjaldur a
3. EB a
4. EB b

Bólkur 3: Team Klaksvík a, KÍf, Team Klaksvík c, Kyndil c, Kyndil a (á Hálsi – Kyndil)
Leikt verður 1×12 min
09.30 Kyndil c – Kyndil a 2-11
09.45 KÍF – Team Klaksvík c 6-4
10.00 Team Klakvík a – Kyndil c 10-1
10.15 Kyndil a – KÍF 6-8
10.30 Team Klaksvík a – Team Klaksvík c 9-2
10.45 Kyndil c – KÍF 2-7
11.00 Kyndil a – Team Klaksvík c 11-3
11.15 KÍF – Team Klaksvík a 5-8
11.30 Team Klaksvík c – Kyndil c 6-4
11.45 Team Klaksvík a – Kyndil a 8-4

1. Team Klaksvík a
2. KÍF
3. Kyndil a
4. Team Klaksvík c
5. Kyndil c

Bólkur 4: Neistin, H71 c, Tjaldur c, Tjaldur b (Runavík)
Leikt verður 1×12 min
16.15 Tjaldur c – Tjaldur b 1-11
16.30 H71 c – Neistin 4-8
16.45 Tjaldur c – H71 c 2-6
17.00 Tjaldur b – Neistin 5-5
17.15 Neistin – Tjaldur c 11-0
17.30 Tjaldur b – H71 c 9-4

1. Tjaldur b
2. Neistin
3. H71 c
4. Tjaldur c

Bólkur 5: VÍF, ÍA, StÍF, Tjaldur d (Runavík)
Leikt verður 1×12 min
17.45 StÍF – Tjaldur d 3-1
18.00 VÍF – ÍA 3-6
18.15 StÍF – VÍF 6-6
18.30 Tjaldur d – ÍA 5-6
18.45 ÍA – StÍF 4-6
19.00 Tjaldur d – VÍF 4-5

1. StÍF
2. ÍA
3. VÍF
4. Tjaldur d

Steypafinalan 2019
Neistin a – H71 a 12-10
Dagsins leikari: Jógvan í Skála

Steypafinalan 2018
Vinnari: Neistin
Neistin – VÍF 12-9
Dagsins leikari: Lýðar í Dímun

Steypafinalan 2017
Vinnari: Tjaldur
VÍF – Tjaldur 6-8
Dagsins leikari: Alex Petrea (Tjaldur)

Steypafinalan 2016
Vinnari: H71
H71 – VÍF 10-9
Dagsins leikari: Óli Mittún, H71

Steypafinalan 2015
Vinnari: H71
H71 – VÍF 10-7 eftir longda leiktíð
Dagsins leikari: Rói Haldansen, VÍF

Steypafinalan 2014
Vinnari: Team Klaksvík
H71 b – Team Klaksvík 4-10

Steypafinalan 2013
Vinnari: H71
H71-Kyndil  9-8  (5-4)

Steypafinalan 2012
Vinnari: H71
Kyndil-H71 4-6