D10

Steypakappingin 2018-19
1. umfar verður 24. november
2. umfar verður 5. januar
Hálvfinalur verða 9. februar
Finalan verður 24. februar

2. umfar í Faxe Kondi-kappingini leygardagin 5. januar 2019

Bólkur 1A: Neistin a, H71 a, H71 b, ÍA a, EB a  (Hoyvíkshøllin)
Leikt verður 1×12 min
09.30 H71 b – H71 a
09.45 EB a – ÍA a
10.00 Neistin a – H71 b
10.15 H71 a – EB a
10.30 ÍA a – Neistin a
10.45 H71 b – EB a
11.00 H71 a – ÍA a
11.15 EB a – Neistin a
11.30 ÍA a – H71 b
11.45 Neistin a – H71 a

Bólkur 2A: VÍF a, Team Klaksvík a, StÍF, Tjaldur a, Kyndil a (Vestmanna)
Leikt verður 1×12 min
13.00 Tjaldur a – VÍF a
13.15 Kyndil a – Team Klaksvík a
13.30 StÍF – Tjaldur a
13.45 VÍF a – Kyndil a
14.00 Team Klaksvík a – StÍF
14.15 Tjaldur a – Kyndil a
14.30 VÍF a – Team Klaksvík a
14.45 Kyndil a – StÍF
15.00 Team Klaksvík a – Tjaldur a
15.15 StÍF – VÍF a

Bólkur 1B: H71 c, Kyndil c, StÍF b, ÍA b (Skála)
Leikt verður 1×12 min
12.45 StÍF b – H71 c
13.00 Kyndil c – ÍA b
13.15 StÍF b – Kyndil c
13.30 H71 c – ÍA b
13.45 Ía b – StÍF b
14.00 H71 c – Kyndil c

Bólkur 2B: KÍF, VÍF b, VB, Tjaldur b (Kollafirði)
Leikt verður 1×12 min
12.30 VÍF b – KÍF
12.45 Tjaldur b – VB
13.00 VÍF b – Tjaldur b
13.15 KÍF – VB
13.30 VB – VÍF b
13.45 KÍF – Tjaldur b

Bólkur 3B: Neistin b, Kyndil b, H71 d, Neistin c (Gundadalshøllin – Kyndil)
Leikt verður 1×12 min
11.15 Neistin b – Kyndil d
11.30 H71 d – Neistin c
11.45 Neistin b – H71 d
12.00 Kyndil d – Neistin c
12.15 Neistin c – Neistin b
12.30 Kyndil d – H71 d

Bólkur 4B: Team Klaksvík b, Kyndil b, EB b, Tjaldur c (Eiði)
Leikt verður 1×12 min
12.30 EB b – Tjaldur c
12.45 Team Klaksvík b – Kyndil b
13.00 EB b – Team Klaksvík b
13.15 Tjaldur c – Kyndil b
13.30 Kyndil b – EB b
13.45 Tjaldur c – Team Klaksvík b

1. umfar í Faxe Kondi-kappingini leygardagin 24. nov 2018

Bólkur 1: Neistin a, ÍA a, KÍF, StÍF b, Kyndil d, ÍA b (Kollafirði)
Leikt verður 1×10 min

10.00 KÍF – Neistin a 1-7
10.12 ÍA b – ÍA a 0-0
10.24 StÍF b – Kyndil d 1-5
10.36 ÍA a – Neistin a 3-9
10.48 ÍA b – StÍF b 0-0
11.00 KÍF – Kyndil d 6-1
11.12 ÍA a – StÍF b 9-1
11.24 KÍF – ÍA b 0-0
11.36 Neistin a – Kyndil d 7-1
11.48 ÍA a – KÍF 5-3
12.00 Kyndil d – ÍA b 0-0
12.12 StÍF b – Neistin a 3-7
12.24 Kyndil d – ÍA a 3-6
12.36 Neistin a – ÍA b 0-0
12.48 StÍF b – KÍF 2-8

1. Neistin a
2. ÍA a
3. KÍF
4. Kyndil d
5. StÍF b
6. ÍA b

Bólkur 2: VÍF a, H71 b, Kyndil c, VÍF b, Neistin c (Vestmanna)
Leikt verður 1×12 min
11.00 VÍF b – VÍF a 4-11
11.15 Kyndil c – H71 b 3-9
11.30 Neistin c – VÍF b 2-7
11.45 VÍF a – Kyndil c 13-6
12.00 H71 b – Neistin c 6-1
12.15 VÍF b – Kyndil c 2-6
12.30 VÍF a – H71 b 8-2
12.45 Kyndil c – Neistin c 6-2
13.00 H71 b – VÍF b 8-2
13.15 Neistin c – VÍF a 2-10

1. VÍF a
2. H71 b
3. Kyndil c
4. VÍF b
5. Neistin c

Bólkur 3: Team Klaksvík a, EB a, Team Klaksvík b, EB b, Tjaldur c (Badm. Klaksvík)
Leikt verður 1×12 min
09.00 Team Klaksvík b – Team Klaksvík a 1-6
09.15 EB b – Tjaldur c 3-3
09.30 EB a – Team Klaksvík b 6-3
09.45 Team Klaksvík a – EB b 8-0
10.00 Tjaldur c – EB a 3-7
10.15 Team Klaksvík b – EB b 4-2
10.30 Team Klaksvík a – Tjaldur c 11-2
10.45 EB b – EB a 4-10
11.00 Tjaldur c – Team Klaksvík b 0-5
11.15 EB a – Team Klaksvík a 2-10

1. Team Klaksvík a
2. EB a
3. Team Klaksvík b
4. EB b
5. Tjaldur c

Bólkur 4: StÍF a, Tjaldur a, Kyndil b, Neistin b, Tjaldur b (Runavík)
Leikt verður 1×12 min
10.00 Tjaldur b – StÍF a 1-7
10.15 Kyndil b – Tjaldur a 4-7
10.30 Neistin b – Tjaldur b 8-2
10.45 StÍF a – Kyndil b 11-3
11.00 Tjaldur a – Neistin b 12-1
11.15 Tjaldur b – Kyndil b 5-3
11.30 StÍF a – Tjaldur a 8-3
11.45 Kyndil b – Neistin b 5-3
12.00 Tjaldur a – Tjaldur b 8-2
12.15 Neistin b – StÍF a 0-6

1. StÍF
2. Tjaldur a
3. Neistin b
4. Kyndil b
5. Tjaldur b

Bólkur 5: H71 a, Kyndil a, H71 c, VB, H71 d (Hoyvík)
Leikt verður 1×12 min
12.15 Kyndil a – H71 c 13-2
12.30 H71 a – VB 10-1
12.45 H71 d – Kyndil a 1-10
13.00 H71 c – H71 a 2-12
13.15 VB – H71 d 7-2
13.30 Kyndil a – H71 a 4-9
13.45 H71 c – VB 8-7
14.00 H71 a – H71 d 9-3
14.15 VB – Kyndil a 5-10
14.30 H71 d – H71 c 2-4

1. H71 a
2. Kyndil a
3. H71 c
4. VB
5. H71 d

Steypafinalan 2018
Vinnari: Neistin
Neistin – VÍF 12-9
Dagsins leikari: Lýðar í Dímun

Steypafinalan 2017
Vinnari: Tjaldur
VÍF – Tjaldur 6-8
Dagsins leikari: Alex Petrea (Tjaldur)

Steypafinalan 2016
Vinnari: H71
H71 – VÍF 10-9
Dagsins leikari: Óli Mittún, H71

Steypafinalan 2015
Vinnari: H71
H71 – VÍF 10-7 eftir longda leiktíð
Dagsins leikari: Rói Haldansen, VÍF

Steypafinalan 2014
Vinnari: Team Klaksvík
H71 b – Team Klaksvík 4-10

Steypafinalan 2013
Vinnari: H71
H71-Kyndil  9-8  (5-4)

Steypafinalan 2012
Vinnari: H71
Kyndil-H71 4-6