D12

Steypakappingin 2019-20
1. umfar verður 7. desember
2. umfar verður 11. januar
Hálvfinalur verða 25. januar
Finalan verður 16. februar

2. umfar í Faxe Kondi-kappingini leygardagin 11. jan 2020

Bólkur 1A: H71 a, Neistin a, KÍF, Neistin b (Gundadalshøllin – Neistin)
Leikt verður 1×15 min
13.00 H71 a – Neistin a 6-6
13.18 Neistin b – KÍF 6-7
13.36 Neistin b – H71 a 4-9
13.54 KÍF – Neistin a 4-7
14.12 KÍF – H71 a 7-9
14.30 Neistin a – Neistin b 10-5

1. Neistin a
2. H71 a
3. KÍF
4. Neistin b

Bólkur 2A: ÍA a, VÍF a, StÍF a, Team Klaksvík a (Argjahamar)
Leikt verður 1×15 min
10.00 VÍF a – ÍA a 7-8
10.18 StÍF a – Team Klaksvík a 6-6
10.36 StÍF a – VÍF a 7-8
10.54 Team Klaksvík a – ÍA a 9-5
11.12 Team Klaksvík a – VÍF a 6-13
11.30 ÍA a – StÍF a 10-5

1. ÍA a
2. VÍF a
3. Team Klaksvík
4. StÍF a

Bólkur 1B: Kyndil a, VÍF b, ÍA b, Kyndil c (Vestmanna)
Leikt verður 1×15 min
10.18 VÍF b – ÍA b 12-7
10.36 Kyndil a – Kyndil c 12-5
10.54 Kyndil c – VÍF b 8-11
11.12 ÍA b – Kyndil a 7-12
11.30 ÍA b – Kyndil c 7-12
11.48 VÍF b – Kyndil a 5-10

1. Kyndil a
2. VÍF b
3. Kyndil c
4. ÍA b

Bólkur 2B: H71 c, Team Klaksvík b, Kyndil b, H71 b, Neistin c, StÍF b (Skála) Leikt verður 1×12 min
14.00 StÍF b – Neistin c 4-4
14.15 H71 b – H71 c 3-5
14.30 Team Klaksvík b – Kyndil b 7-0
14.45 H71 c – Neistin c 6-5
15.00 H71 b – Team Klaksík b 5-5
15.15 StÍF b – Kyndil b 6-1
15.30 H71 c – Team Klaksvík b 6-4
15.45 StÍF b – H71 b 4-6
16.00 Neistin c – Kyndil b 4-6
16.15 H71 c – StÍF b 6-2
16.30 Kyndil b – H71 b 2-11
16.45 Team Klaksvík b -Neistin c 6-2
17.00 Kyndil b – H71 c 4-7
17.15 Neistin c – H71 b 5-9
17.30 Team Klaksvík b – StÍF b 8-0

1. H71 c
2. Team Klaksvík b
3. H71 b
4. StÍF b
5. Kyndil
6. Neistin c

1. umfar í Faxe Kondi-kappingini leygardagin 7. des 2019
Leikt verður 1×15 min

Bólkur 1: ÍA a, Team Klaksvík a, StÍF b, Kyndil a, H71 d (Klaksvík)
12.30 ÍA – Team Klaksvík a 9-6
12.48 StÍF b – H71 d (StÍF møtti ikki)
13.06 Kyndil a – ÍA a 7-9
13.24 Team Klaksvík a – StÍF b (StÍF møtti ikki)
13.42 H71 d – Kyndil a 7-7
14.00 ÍA – StÍF b (StÍF møtti ikki)
14.18 Team Klaksvík a – H71 d 16-7
14.36 StÍF b – Kyndil a (StÍF møtti ikki)
14.54 ÍA a – H71 d 14-11
15.12 Kyndil a – Team Klaksvík a 6-8

1. ÍA
2. Team Klaksvík a
3. Kyndil a
4. H71 d
5. StÍF b

Bólkur 2: H71 a, StÍF a, VÍF b, Kyndil b (Vestmanna)
10.00 H71 a – VÍF b 12-5
10.18 StÍF a – Kyndil b 7-5
10.36 StÍF a – H71 a 2-13
10.54 Kyndil b – VÍF b 6-9
11.12 Kyndil b – H71 a 3-9
11.30 VÍF b – StÍF a 7-10

1. H71 a
2. StÍF a
3. VÍF b
4. Kyndil b

Bólkur 3: VÍF a, Kyndil c, Team Klaksvík b, Neistin b, H71 b (Vestmanna)
11.48 H71 b – VÍF a 2-7
12.06 Neistin b – Team Klaksvík b 10-7
12.24 Kyndil c – H71 b 7-8
12.42 VÍF a – Neistin b 8-5
13.00 Team Klaksvík b – Kyndil c 9-7
13.18 H71 b – Neistin b 6-7
13.36 VÍF a – Team Klaksvík b 11-4
13.54 Neistin b – Kyndil c 10-3
14.12 H71 b – Team Klaksvík b 4-6
14.30 Kyndil c – VÍF a 4-10

1. VÍF a
2. Neistin b
3. Team Klaksvík b
4. H71 b
5. Kyndil c

Bólkur 4: Neistin a, KÍf, ÍA b, H71 c, Neistin c (Gundadalshøllin – Neistin)
10.00 Neistin a – Neistin c 10-0
10.18 KÍF – H71 c 8-5
10.36 ÍA b – Neistin a 2-13
10.54 Neistin c – KÍF 6-11
11.12 H71 c – ÍA b 5-1
11.30 Neistin a – KÍF 6-5
11.48 Neistin c – H71 c 3-6
12.06 KÍF – ÍA b 9-3
12.24 Neistin a – H71 c 7-3
12.42 ÍA b – Neistin c 12-5

1. Neistin a
2. KÍF
3. H71 c
4. ÍA b
5. Neistin c

Steypafinalan 2019
H71 a – Kyndil a 17-16
Dagsins leikari: Haraldur Karlsson, H71

Steypafinalan 2018
Vinnari: H71
H71 – VÍF 17-12
Dagsins leikari: Óli Mittún (H71)

Steypafinalan 2017
Vinnari: H71
H71 – StÍF 25-12
Dagsins leikari: Óli Mittún (H71)

Steypafinalan 2016
Vinnari: H71
H71 – Team Klaksvík 15-13
Dagsins leikari: Mortan Rasmussen, Team Klaksvík

Steypafinalan 2015:
Vinnari: H71 a
H71 a – H71 b 23-12
Dagsins leikari: Sveinur Olafsson, H71 b

Steypafinalan 2014
Vinnari: H71
H71 a – Kyndil a 12-11

Steypafinalan 2013
Vinnari: Neistin
VÍF – Neistin 9-15

Steypafinalan 2012
Vinnari: Tjaldur
H71-Tjaldur 9-7