D12

Steypakappingin 2018-19
1. umfar verður 3. november
2. umfar verður 12. januar
Hálvfinalur verða 9. februar
Finalan verður 24. februar

2. umfar í Faxe Kondi-kappingini leygardagin 12. jan 2019
Leikt verður 1×15 min.

Bólkur 1A: VÍF a, Kyndil a, Kyndil b, KÍF (Hálsi – Kyndil)
12.00 Kyndil b – Kyndil a
12.18 VÍF a – KÍF
12.36 VÍF a – Kyndil b
12.54 KÍF – Kyndil a
13.12 KÍF – Kyndil b
13.30 Kyndil a – VÍF a

Bólkur 2A: H71 a, EB a, VB, Tjaldur (Runavík)
12.50 VB – Tjaldur
13.08 H71 a – EB a
13.26 H71 a – VB
13.44 EB a – Tjaldur
14.02 EB a – VB
14.20 Tjaldur – H71 a

Bólkur 1B: H71 b, ÍA, StÍF, VÍF b, Neistin b (Skála)

12.00 H71 b – StÍF
12.18 ÍA – VÍF b
12.36 Neistin b – H71 b
12.54 StÍF – ÍA
13.12 VÍF b – Neistin b
13.30 H71 b – ÍA
13.48 StÍF – VÍF b
14.06 ÍA – Neistin b
14.24 H71 b – VÍF b
14.42 Neistin b – StÍF

Bólkur 2B: Neistin a, Team Klaksvík, H71 c, SÍF, H71 d (Hoyvíkshøllin)

10.00 H71 c – H71 d
10.18 Neistin a – SÍF
10.36 Team Klaksvík – H71 c
10.54 H71 d – Neistin a
11.12 SÍF – Team Klaksvík
11.30 H71 c – Neistin a
11.48 H71 d – SÍF
12.06 Neistin a – Team Klaksvík
12.24 H71 c – SÍF
12.42 Team Klaksvík – H71 d

1. umfar í Faxe Kondi-kappingini leygardagin 3. nov 2018
Leikt verður 1×15 min

Bólkur 1: Kyndil a, H71 b, StÍF, KÍF, H71 d (Gundadalshøllin – Kyndil)
09.30 H71 b – KÍF 6-4
09.48 StÍF – H71 d 10-2
10.06 Kyndil a – H71 b 8-5
10.24 KÍF – StÍF 9-5
10.42 H71 d – Kyndil a 2-18
11.00 H71 b – StÍF 7-9
11.18 KÍF – H71 d 8-2
11.36 StÍF – Kyndil a 5-11
11.54 H71 b – H71 d 10-1
12.12 Kyndil a – KÍF 9-3

1. Kyndil a
2. KÍF
3. H71 b
4. StÍF
5. H71 d

Bólkur 2: H71 a, Neistin a, SÍF, VB, Neistin b (Gundadalshøllin – Kyndil)
12.30 Neistin a – Neistin b 8-5
12.48 VB – SÍF 9-8
13.06 H71 a – Neistin a 8-7
13.24 Neistin b – VB 4-12
13.42 SÍF – H71 a 6-13
14.00 Neistin a – VB 3-6
14.18 Neistin b – SÍF 8-14
14.36 VB – H71 a 6-10
14.54 Neistin a – SÍF 10-9
15.12 H71 a – Neistin b 15-3

1. H71 a
2. VB
3. Neistin a
4. SÍF
5. Neistin b

Bólkur 3: VÍF a, Kyndil b, Team Klaksvík, VÍF b (Gundadalshøllin – Kyndil)
15.30 VÍF a – VÍF b 9-1
15.48 Kyndil b – Team Klaksvík 5-4
16.06 Kyndil b – VÍF a 4-12
16.24 Team Klaksvík – VÍF b 5-5
16.42 Team Klaksvík – VÍF a 4-9
17.00 VÍF b – Kyndil b 5-6

1. VÍF a
2. Kyndil b
3. Team Klaksvík
4. VÍF b

Bólkur 4: Tjaldur, EB, ÍA, H71 c (Argjahamri)
14.30 Tjaldur – H71 c 11-1
14.48 EB – ÍA 8-2
15.06 EB – Tjaldur 9-8
15.24 ÍA – H71 c 7-3
15.42 ÍA – Tjaldur 3-13
16.00 H71 c – EB 4-11

1. EB a
2. Tjaldur
3. ÍA
4. H71 c


Steypafinalan 2018

Vinnari: H71
H71 – VÍF 17-12
Dagsins leikari: Óli Mittún (H71)

Steypafinalan 2017
Vinnari: H71
H71 – StÍF 25-12
Dagsins leikari: Óli Mittún (H71)

Steypafinalan 2016
Vinnari: H71
H71 – Team Klaksvík 15-13
Dagsins leikari: Mortan Rasmussen, Team Klaksvík

Steypafinalan 2015:
Vinnari: H71 a
H71 a – H71 b 23-12
Dagsins leikari: Sveinur Olafsson, H71 b

Steypafinalan 2014
Vinnari: H71
H71 a – Kyndil a 12-11

Steypafinalan 2013
Vinnari: Neistin
VÍF – Neistin 9-15

Steypafinalan 2012
Vinnari: Tjaldur
H71-Tjaldur 9-7