D14

Steypakappingin 2019-20
1. umfar verður 23. og 24. november
2. umfar verður 18. januar
Hálvfinalur verða 1. februar
Finalan verður 16. februar

Finala
sunnudagin 16.02.20 H71 – Neistin 19-9

Hálvfinaluumfar í Faxe Kondi-kappingini leygardagin 1. feb 2020 – leikt verður 2×20 min.

Hoyvíkshøllin
10.00 hálvfinala 1A: H71 a – StÍF 18-12
10.50 hálvfinala 2A: Neistin – VÍF 17-10
12.00 bronsudystur: StÍF – VÍF 21-20

Hoyvíkshøllin
12.50 hálvfinala 1B: VB – H71 c 15-18
13.40 hálvfinala 2B: H71 b – Kyndil a 18-14
14.30 bronsudystur: VB – Kyndil a 19-17
15.20 b-finala: H71 b – H71 c 21-14

2. umfar í Faxe Kondi-kappingini leygardagin 18. jan 2020

Bólkur 1A: Neistin a, Tjaldur, StÍF (Runavík)
Leikt verður 1×20 min
11.30 Neistin a – StÍF 11-5
11.55 StÍF – Tjaldur 9-6
12.20 Tjaldur – Neistin a 7-12

1. Neistin
2. StÍF
3. Tjaldur

Bólkur 2A: H71 a, VÍF, EB a (Vestmanna)
Leikt verður 1×20 min
15.00 VÍF a – H71 a 9-10
15.25 EB a – VÍF 6-8
15.50 H71 a – EB a 10-6

1. H71 a
2. VÍF
3. EB a

Bólkur 1B: Kyndil a, VB, Neistin b  (Høllin í Vági)
Leikt verður 2×15 min
10.30 VB – Kyndil a 13-12
11.20 Neistin b – VB 10-11
12.10 Kyndil a – Neistin b 22-16

1. VB
2. Kyndil a
3. Neistin b

Bólkur 2B: H71 b, Team Klaksvík, H71 c, ÍA, Kyndil b (Hoyvíkshøllin)
Leikt verður 1×15 min
15.00 H71 c – H71 b 6-11
15.20 Kyndil b – ÍA 2-8
15.40 Team Klaksvík – H71 c 6-9
16.00 H71 b – Kyndil b 11-2
16.20 ÍA – Team Klaksvík 5-9
16.40 H71 c – Kyndil b 12-3
17.00 H71 b – ÍA 11-4
17.20 Team Klaksvík – Kyndil b 6-3
17.40 ÍA – H71 c 6-15
18.00 H71 b – Team Klaksvík 12-5

1. H71 b
2. H71 c
3. Team Klaksvík
4. ÍA
5. Kyndil b

1. umfar í Faxe Kondi-kappingini leygardagin 23. nov 2019
Bólkur 1: StÍF, ÍA, H71 c, VÍF, VB (Høllin í Vági)
Leikt verður 1×15 min
11.00 VB – ÍA 6-4
11.20 StÍF – H71 c 6-3
11.40 VÍF – VB 11-3
12.00 ÍA – StÍF 3-7
12.20 H71 c – VÍF 4-8
12.40 VB – StÍF 0-9
13.00 ÍA – H71 c 6-7
13.20 VÍF – StÍF 11-7
13.40 H71 c – VB 5-8
14.00 ÍA – VÍF 4-13

1. VÍF
2. StÍF
3. VB
4. H71 c
5. ÍA

1. umfar í Faxe Kondi-kappingini leygardagin 23. nov 2019
Bólkur 2: Neistin a, H71 b, EB a, Kyndil b, Team Klaksvík (Høllin á Eiði)
Leikt verður 1×15 min
15.00 EB a – H71 b 8-6
15.20 Kyndil b – Neistin a 1-11
15.40 Team Klaksvík – EB a 6-9
16.00 H71 b – Kyndil b 11-1
16.20 Neistin a – Team Klaksvík 13-3
16.40 EB a – Kyndil b 11-3
17.00 H71 b – Neistin a 1-8
17.20 Team Klaksvík – Kyndil b 9-3
17.40 Neistin a – EB a 10-3
18.00 H71 b – Team Klaksvík 9-3

1. Neistin a
2. EB a
3. H71 b
4. Team Klaksvík
5. Kyndil b

1. umfar í Faxe Kondi-kappingini sunnudagin 24. nov 2019
Bólkur 3: H71 a, Neistin b, Tjaldur, EB b, Kyndil a (Hoyvíkshøllin)
Leikt verður 1×15 min
13.00 Neistin b – H71 a 2-9
13.20 Kyndil a – EB b 7-3
13.40 Tjaldur – Neistin b 9-4
14.00 H71 a – Kyndil a 10-4
14.20 EB b – Tjaldur 0-8
14.40 Neistin b – Kyndil a 4-5
15.00 H71 a – EB b 18-0
15.20 Tjaldur – Kyndil a 9-8
15.40 EB b – Neistin b 2-7
16.00 H71 a – Tjaldur 8-4

1. H71 a
2. Tjaldur
3. Kyndil a
4. Neistin b
5. EB b

2020 H71 – Neistin 19-9 – dagsins leikari: Rúni Garðshorn, H71
2019 VÍF a – H71 a 19-28 – dagsins leikari: Torstein Sivertsen, H71
2018 H71 – Kyndil/ÍA 26-14 – dagsins leikari: Brian Slyne, H71
2017 Team Klaksvík – H71 14-28 – dagsins leikari: Pauli Mittún, H71
2016 H71 – Neistin 22-20 – dagsins leikari: Dánjal Ragnarsson, Neistin
2015 H71 – Tjaldur 22-11 – dagsins leikari: Tormóður P. Djurhuus, H71
2014 Neistin – VÍF 14-21
2013 Kyndil – VÍF 28-24
2012 H71-Kyndil 10-15