G12

Steypakappingin 2019-20
1. umfar verður 7. desember
2. umfar verður 11. januar
Hálvfinalur verða 25. januar
Finalan verður 16. februar

Finala
Sunnudagin 16.02.20 VÍF – H71 9-8

Hálvfinalur í Faxe Kondi-kappingini leygardagin 25. jan 2020 í Høllini á Hálsi – Neistin (leikt verður 2×15 min)
12.10 hálvfinala 1B: StÍF – Neistin b 7-5
12.45 hálvfinala 2B: Tjaldur b – VB 12-8
13.25 b-bronsudystur: VB – Neistin b 17-16
14.00 b-finala: Tjaldur b – StÍF 9-4
14.35 hálvfinala 1A: VÍF a – Neistin a 11-10
15.10 hálvfinala 2A: H71 a – H71 b 13-4
15.50 a-bronsudystur: H71 b – Neistin a 11-10

2. umfar í Faxe Kondi-kappingini leygardagin 11. jan 2020
Leikt verður 1×15 min

Bólkur 1A: Neistin a, H71 a, Stjørnan, EB a (KÍ-Høllin)
15.30 Neistin a – Stjørnan a 4-2
15.48 EB a – H71 a 4-9
16.06 EB a – Neistin a 5-8
16.24 H71 a – Stjørnan a 9-5
16.42 H71 a – Neistin a 6-4
17.00 Stjørnan a – EB a 5-8

1. H71 a
2. Neistin a
3. EB a
4. Stjørnan a

Bólkur 2A: H71 b, VÍF a, Kyndil, H71 d (Hoyvík)
09.50 H71 b – VÍF a 7-8
10.08 H71 d – Kyndil 4-6
10.26 H71 d – H71 b 5-6
10.44 Kyndil – VÍF a 5-9
11.02 Kyndil – H71 b 4-4
11.20 VÍF a – H71 d 8-4

1. VÍF a
2. H71 b
3. Kyndil
4. H71 d

Bólkur 1B: Neistin b, Tjaldur b, H71 c, H71 e, EB b (Runavík)
10.00 H71 e – EB b 5-2
10.18 Neistin b – Tjaldur b 4-5
10.36 H71 c – H71 e 7-5
10.54 EB b – Neistin b 5-8
11.12 Tjaldur b – H71 c 6-4
11.30 H71 e – Neistin b 6-10
11.48 Tjaldur b – EB b 10-2
12.06 Neistin b – H71 c 6-5
12.24 H71 e – Tjaldur b 1-3
12.48 H71 c – EB b 9-5

1. Tjaldur b
2. Neistin b
3. H71 c
4. H71 e
5. EB b

Bólkur 2B: VÍF b, Tjaldur a, VB, StÍF (Runavík)
13.00 VÍF b – Tjaldur a 3-4
13.18 StÍF – VB 5-4
13.36 StÍF – VÍF b 6-2
13.54 VB – Tjaldur a 6-5
14.12 VB – VÍF b 7-3
14.30 Tjaldur a – StÍF 1-4

1. StÍF
2. VB
3. Tjaldur a
4. VÍF b

 

1. umfar í Faxe Kondi-kappingini leygardagin 7. des 2019
Leikt verður 1×15 min

Bólkur 1: EB b, EB a, Neistin b, H71 b, VB (Eiði)
12.36 EB a – EB b 8-3
12.54 VB – Neistin b 3-5
13.12 H71 b – EB a 9-5
13.30 EB b – VB 3-8
13.48 Neistin b – H71 b 4-7
14.06 EB a – VB 8-7
14.24 EB b – Neistin b 4-7
14.42 VB – H71 b 4-9
15.00 EB a – Neistin b 7-6
15.18 H71 b – EB b 15-1

1. H71 b
2. EB a
3. Neistin b
4. VB
5. EB b

Bólkur 2: Stjørnan, Tjaldur c, VÍF b, H71 c, H71 a (Vestmanna)
15.00 Tjaldur c – H71 c 2-11
15.18 Stjørnan – H71 a 5-6
15.36 VÍF b – Tjaldur c 7-2
15.54 H71 c – Stjørnan 5-9
16.12 H71 a – VÍF b 10-1
16.30 Tjaldur c – Stjørnan 1-8
16.48 H71 c – H71 a 2-7
17.06 Stjørnan – VÍF b 10-1
17.24 Tjaldur c – H71 a 0-13
17.48 VÍF b – H71 c 8-5

1. H71 a
2. Stjørnan
3. VÍF b
4. H71 c
5. Tjaldur c

Bólkur 3: VÍF a, Kyndil, Tjaldur b, H71 e (á Hálsi – Kyndil)
16.00 H71 e – Kyndil 2-8
16.18 VÍF a – Tjaldur b 10-3
16.36 VÍF a – H71 e 11-3
16.54 Tjaldur b – Kyndil 3-10
17.12 Tjaldur b – H71 e 8-1
17.30 Kyndil – VÍF a 3-8

1. VÍF a
2. Kyndil
3. Tjaldur b
4. H71 e

Bólkur 4: Neistin a, StÍF, Tjaldur a, H71 d (Skála)
14.00 Tjaldur a – StÍF 7-5
14.18 Neistin a – H71 d 10-3
14.36 Neistin a – Tjaldur a 10-2
14.54 H71 d – StÍF 7-5
15.12 H71 d – Tjaldur 3-2
15.30 StÍF – Neistin a 3-10

1. Neistin a
2. H71 d
3. Tjaldur a
4. StÍF

2020 VÍF – H71 9-8, dagsins leikari: Natasja Patti Dahl, VÍF
2019 VÍF – Kyndil 5-10, dagsins leikari: Silja Geirsdóttir Eystberg,Kyndil
2018 H71 – STÍF 18-14, dagsins leikari: Jóhanna Fossdalsá Sørensen, H71
2017 Neistin a – Neistin b 23-8, dagsins leikari: Maria Pálsdóttir Nolsoy, Neistin a
2016 H71 – VÍF 8-5, dagsins leikari: Elsa Egholm, H71
2015 EB – H71 a 12-10, dagsins leikari: Jana Mittún, H71
2014 VÍF – Kyndil a 10-12
2013 H71 – Neistin 5-3
2012 H71 – Neistin 4-5

Steypavinnarar hjá G12 gjøgnum árini
2020 VÍF
2019 Kyndil
2018 H71
2017 Neistin
2016 H71
2015 EB
2014 Kyndil
2013 H71
2012 Neistin
2011 Kyndil
2010 Kyndil
2009 Neistin
2008 Neistin
2007 Neistin
2006 Neistin
2005 Neistin
2004 VÍF
2003 Neistin
2002 Neistin
2001 STÍF
2000 Neistin
1999 Neistin
1998 VÍF
1997 Neistin
1996 Kyndil