G14

Steypakappingin 2019-20
1. umfar verður 23. og 24. november
2. umfar verður 18. januar
Hálvfinalur verða 1. februar
Finalan verður 16. februar

2. umfar í Faxe Kondi-kappingini leygardagin 18. jan 2020.
Leikt verður 1×20 min

Bólkur 1A: Tjaldur, VÍF, Kyndil a (Vestmanna)
13.00 Tjaldur – VÍF
13.25 Kyndil a – VÍF
13.50 Tjaldur – Kyndil a

Bólkur 2A: H71 a, StÍF a, Neistin (Skála)
11.10 H71 a – StÍF
11.35 Neistin – StÍF
12.00 H71 a – Neistin

Bólkur 1B: EB, Stjørnan a, H71 b, Stjørnan b (Hoyvíkshøllin)
10.00 H71 b – EB
10.25 Stjørnan a – Stjørnan b
10.50 H71 b – Stjørnan a
11.15 EB – Stjørnan b
11.40 Stjørnan b – H71 b
12.05 EB – Stjørnan a

Bólkur 2B: VB, StÍF b, Kyndil b, ÍA (Argir)
12.25 Kyndil b – StÍF b
12.50 ÍA – VB
13.15 Kyndil b – ÍA
13.40 StÍF b – VB
14.05 VB – Kyndil b
14.30 StÍF b – ÍA

1. umfar í Faxe Kondi-kappingini sunnudagin 24. nov 2019
Bólkur 1: Kyndil a, Kyndil b, EB, H71 a (Hoyvíkshøllin)
Leikt verður 1×20 min
16.30 H71 a – Kyndil b 16-3
16.55 EB – Kyndil a 3-12
17.20 H71 a – EB 15-5
17.45 Kyndil b – Kyndil a 9-10
18.10 Kyndil a – H71 a 8-12
18.35 Kyndil b – EB 3-6

1. H71 a
2. Kyndil a
3. EB
4. Kyndil b

1. umfar í Faxe Kondi-kappingini sunnudagin 24. nov 2019
Bólkur 2: VÍF, Stjørnan a, StÍF b, ÍA, StÍF a (KÍ-Høllin)
Leikt verður 1×15 min
14.00 Stjørnan – VÍF 2-6
14.20 ÍA – StÍF a 0-11
14.40 StÍF b – Stjørnan a 4-8
15.00 VÍF – ÍA 7-1
15.20 StÍF a – StÍF b 13-3
15.40 Stjørnan a – ÍA 10-0
16.00 VÍF – StÍF a 7-6
16.20 StÍF b – ÍA 5-4
16.40 StÍF a – Stjørnan a 6-5
17.00 VÍF – StÍF b 12-3

1. VÍF
2. StÍF a
3. Stjørnan a
4. StÍF b
5. ÍA

1. umfar í Faxe Kondi-kappingini leygardagin 23. nov 2019
Bólkur 3: Neistin a, Tjaldur, VB, H71 b, Stjørnan b (Runavík)
Leikt verður 1×15 min
12.30 Stjørnan b – Tjaldur 4-8
12.50 Neistin a – H71 b 6-5
13.10 VB – Stjørnan b 7-5
13.30 Tjaldur – Neistin a 6-5
13.50 H71 b – VB 5-5
14.10 Stjørnan b – Neistin a 4-9
14.30 Tjaldur – H71 b 6-2
14.50 VB – Neistin a 5-7
15.10 H71 b – Stjørnan b 10-4
15.30 Tjaldur – VB 4-8

1. Tjaldur
2. Neistin
3. VB
4. H71 b
5. Stjørnan b

Steypafinalan 2019
H71 a – Neistin a 12-25
Dagsins leikari: Lea Mohr, (Neistin)

Steypafinalan 2018
Vinnari: H71
H71 – Neistin 19-8
Dagsins leikari: Elsa Egholm (H71)

Steypafinalan 2017
Vinnari: H71
Stjørnan – H71 10-18
Dagsins leikari: Jana Mittún (H71)

Steypafinalan 2016
Vinnari: VÍF
VÍF – Kyndil 12-8
Dagsins leikari: Rebekka Joensen, VÍF

Steypafinalan 2015
Vinnari: Kyndil
Kyndil – H71 14-13
Dagsins leikari: Maria Halsdóttir Weyhe, H71

Steypafinalan 2014
Vinnari: Neistin
Stjørnan a – Neistin a 17-20

Steypafinalan 2013
Vinnari: Kyndil
Kyndil – Stjørnan 19-12 (12-4)

Steypafinalan 2012
Vinnari: Kyndil
Stjørnan-Kyndil 5-18