G14

Steypakappingin 2020-21
1. umfar verður 7. november
2. umfar verður 17. januar
Hálvfinalur verða 6. februar
Finalan verður 21. februar

Finalur í Faxe Kondi kappingini sunnudagin 21. feb 2021 í Høllini á Hálsi
Leikt verður 2×25 min
Kl. 13.45 finala B: Stjørnan a – Kyndil b 18-22
Kl. 15.45 finala A: H71 a – Kyndil a 17-22

Hálvfinalur í Faxe Kondi kappingini leygardagin 6. feb 2021 í Vestmanna
Leikt verður 2×25 min
Kl. 14.00 hálvfinala 1A: Kyndil a – VÍF a 25-23
Kl. 15.00 hálvfinala 2A: H71 a – H71 b 22-20
Kl. 16.30 bronsudystur VÍF a – H71 b 13-6

Hálvfinalur í Faxe Kondi kappingini leygardagin 6. feb 2021 á Eiði
Leikt verður 2×25 min
Kl. 18.00 hálvfinala 2B: Stjørnan a – Stjørnan b 31-21
Kl. 18.00 hálvfinala 1B: EB – Kyndil b 29-30
Kl. 19.30 bronsudystur B EB – Stjørnan b 13-10

2. umfar í Faxe Kondi-kappingini sunnudagin 17. jan 2021

Bólkur 2B: EB, Søljan, Tjaldur, Kyndil b (Gundadalshøllin – Kyndil)
Leikt verður 1×20 min
13.00 Søljan – EB 9-14
13.25 Tjaldur – Kyndil b 8-6
13.50 Søljan – Tjaldur 8-5
14.15  EB – Kyndil b 4-4
14.40 Kyndil b – Søljan 9-5
15.05 EB – Tjaldur 3-2

1. EB
2. Kyndil b
3. Tjaldur
4. Søljan

Bólkur 1A: Kyndil a, H71 b, Neistin (Gundadalshøllin – Kyndil)
Leikt verður 1×25 min
15.30 Kyndil a – H71 b 14-7
16.00 H71 b – Neistin 11-9
16.30 Neistin – Kyndil a 9-21

1. Kyndil a
2. H71 b
3. Neistin

Bólkur 2A: H71 a, VB, VÍF (Hoyvíkshøllin)
Leikt verður 1×25 min
16.00 H71 a – VB 11-8
16.30 VB – VÍF a 12-13
17.00 VÍF a – H71 a 8-11

1. H71 a
2. VÍF a
3. VB

Bólkur 1B: Stjørnan a, H71 c, Stjørnan b (Hoyvíkshøllin)
Leikt verður 1×25 min
17.30 Stjørnan a – H71 c 21-10
18.00 H71 c – Stjørnan b 8-9
18.30 Stjørnan b – Stjørnan a 10-14

1. Stjørnan a
2. Stjørnan b
3. H71 c

1. umfar í Faxe Kondi-kappingini leygardagin 7. nov 2020
Bólkur 1: VÍF a, VB, EB, H71 c (Vestmanna)
Leikt verður 1×20 min
13.00 VB – VÍF a 5-13
13.25 EB – H71 c 11-2
13.50 VB – EB 10-7
14.15 VÍF a – H71 c 16-3
14.40 H71 c – VB 2-13
15.05 VÍF a – EB 13-6

1. VÍF a
2.VB
3. EB
4. H71 c

1. umfar í Faxe Kondi-kappingini leygardagin 7. nov 2020
Bólkur 2: Kyndil a, Neistin, Stjørnan a, Stjørnan b (KÍ-Høllin)
Leikt verður 1×20 min
09.30 Stjørnan a – Stjørnan b 8-3
09.55 Kyndil a – Neistin 11-5
10.20 Stjørnan a – Kyndil a 4-12
10.45 Stjørnan b – Neistin 7-10
11.10 Neistin – Stjørnan a 8-6
11.35 Stjørnan b – Kyndil a 2-18

1. Kyndil a
2. Neistin
3. Stjørnan a
4. Stjørnan b

1. umfar í Faxe Kondi-kappingini leygardagin 7. nov 2020
Bólkur 2: H71 a, H71 b, Søljan, Tjaldur, Kyndil b (Runavík)
Leikt verður 1×15 min
15.00 Søljan – Tjaldur 4-4
15.20 Kyndil b – H71 b 4-8
15.40 H71 a – Søljan 7-4
16.00 Tjaldur – Kyndil b 6-4
16.20 H71 b – H71 a 4-10
16.40 Søljan – Kyndil b 8-7
17.00 Tjaldur – H71 b 0-6
17.20 H71 a – Kyndil b 9-6
17.40 H71 b – Søljan 11-4
18.00 Tjaldur – H71 a 4-9

1. H71 a
2. H71 b
3. Søljan
4. Tjaldur
5. Kyndil b

2021 Kyndil – H71 22-17 – dagsins leikari: Gylta á Neystabø
2020 H71 – StÍF 25-15 – dagsins leikari: Anna Elisabeth Halsdóttir Weyhe
2019 H71 – Neistin 12-25 – dagsins leikari: Lea Mohr, Neistin
2018 H71 – Neistin 19-8 – dagsins leikari: Elsa Egholm, H71
2017 Stjørnan – H71 10-18 – dagsins leikari: Jana Mittún, H71
2016 VÍF – Kyndil 12-8 – dagsins leikari: Rebekka Joensen, VÍF
2015 Kyndil – H71 14-13 – dagsins leikari: Maria Halsdóttir Weyhe, H71
2014 Stjørnan – Neistin a 17-20
2013 Kyndil – Stjørnan 19-12
2012 Stjørnan-Kyndil 5-18