G10

Faxe-Kondi kappingin 2017-18
Umførini hjá G10 verða hesir dagar: 18. nov, 6. jan og 3. feb. Finalan verður 18. februar.

G10 hálvfinaluumfar leygardagin 3. feb 2018 í Gundadalshøllini (Kyndil)
Leikt verður 2×10 min
13.00 hálvfinala 1A: Kyndil – VB 13-11
13.25 hálvfinala 2A: VÍF a – H71 a 10-4
13.55 bronsudystur: H71 a – VB 11-9

Leikt verður 2×10 min
14.25 hálvfinala 1B: VÍF b – H71 c 9-6
14.50 hálvfinala 2B: Neistin b – Tjaldur c 8-11
15.20 b-finala: VÍF b – Tjaldur c 7-5

G10 Steypakappingarumfar nr. 2 leygardagin tann 6. jan 2018

Bólkur 1A: Kyndil, H71 a, EB a, Neistin a, H71 b (Eiði)
Leikt verður 1×10 min
11.30 Kyndil – EB a 10-6
11.42 Neistin a – H71 a 1-3
11.54 H71 b – Kyndil 0-11
12.06 EB a – Neistin a 4-4
12.18 H71 a – H71 b 4-1
12.30 Kyndil – Neistin a 6-3
12.42 EB a – H71 a 4-5
12.54 Neistin a – H71 b 3-0
13.06 H71 a – Kyndil 2-7
13.18 H71 b – EB a 5-6

1. Kyndil
2. H71 a
3. Neistin a
4. EB a
5. H71 b

 

Bólkur 2A: Stjørnan, VÍF a, Tjaldur a, StÍF a, VB (Vági)
Leikt verður 1×10 min
10.00 StÍF a – VB 4-4
10.12 Stjørnan – Tjaldur a (Stjørnan møtti ikki)
10.24 VÍF a – StÍF a 7-2
10.36 VB – Stjørnan (Stjørnan møtti ikki)
10.48 Tjaldur a – VÍF a 1-7
11.00 StÍF a – Stjørnan (Stjørnan møtti ikki)
11.12 VB – Tjaldur a 1-0
11.24 Stjørnan – VÍF a (Stjørnan møtti ikki)
11.36 Tjaldur a – StÍF a 1-4
11.48 VÍF a – VB 2-0

1. VÍF a
2. VB
3. StÍF a
4. Tjaldur a
5. Stjørnan

Bólkur 1B: VÍF b, Tjaldur b, Tjaldur c, EB b (Eiði)
Leikt verður 1×12 min
10.00 EB b – Tjaldur b 6-6
10.15 VÍF b – Tjaldur c 1-1
10.30 EB b – VÍF b 0-7
10.45 Tjaldur b – Tjaldur c 3-6
11.00 Tjaldur c – EB b 5-3
11.15 Tjaldur b – VÍF b 2-5

1. VÍF b
2. Tjaldur c
3. Tjaldur b
4. EB b

Bólkur 2B: Neistin b, H71 c, StÍF b, Søljan, VÍF c (Gundadalshøllin – Neistin)
Leikt verður 1×10 min
17.00 StÍF b – Søljan 0-1
17.12 Neistin b – H71 c 2-1
17.24 VÍF c – StÍF b 3-2
17.36 Søljan – Neistin b 2-3
17.48 H71 c – VÍF c 2-2
18.00 StÍF b – Neistin b 0-4
18.12 Søljan – H71 c 0-1
18.24 Neistin b – VÍF c 4-2
18.36 H71 c – StÍF b 3-1
18.48 VÍF c – Søljan 4-2

1. Neistin b
2. H71 c
3. VÍF c
4. Søljan
5. StÍF b

G10 Steypakappingarumfar nr. 1 leygar/sunnudagin tann 18./19. nov 2017

Bólkur 1: VÍF a, Tjaldur b, H71 b (leygardagin 18. nov í Runavík)
Leikt verður 1×12 min
19.15 VÍF a – Tjaldur b 11-0
19.30 Tjaldur b – H71 b 4-4
19.45 H71 b – VÍF a 2-8

1. VÍF a
2. H71 b
3. Tjaldur b

Bólkur 2: Kyndil, EB b, Tjaldur a, H71 c (sunnudagin 19. nov á Hálsi)
Leikt verður 1×12 min
13.00 EB b – Tjaldur a 3-7
13.15 Kyndil – H71 c 9-2
13.30 EB b – Kyndil 2-11
13.45 Tjaldur a – H71 c 5-0
14.00 H71 c – EB b 3-1
14.15 Tjaldur a – Kyndil 2-9

1. Kyndil
2. Tjaldur a
3. H71 c
4. EB b

Bólkur 3: StÍF a, EB a, Tjaldur c, VÍF c (leygardagin 18. nov í Runavík)
Leikt verður 1×12 min
09.15 EB a – Tjaldur c 3-0
09.30 StÍF a – VÍF c 7-3
09.45 EB a – StÍF a 8-2
10.00 Tjaldur c – VÍF c 2-1
10.15 VÍF c – EB a 1-7
10.15 Tjaldur c – StÍF a 0-5

1. EB a
2. StÍF a
3. Tjaldur c
4. VÍF c

Bólkur 4: StÍF b, VB, Neistin b, H71 a (leygardagin 18. nov Vági)
Leikt verður 1×12 min
StÍF b møtir ikki
10.00 StÍF b – VB
10.15 Neistin b – H71 a 0-4
10.30 StÍF b – Neistin b
10.45 VB – H71 a 2-3
11.00 H71 a – StÍF b
11.15 VB – Neistin b 9-0

1. H71 a
2. VB
3. Neistin b
4. StÍF b

Bólkur 5: Neistin a, Stjørnan, Søljan, VÍF b (leygardagin 18. nov Giljanes)
Leikt verður 1×12 min
10.30 VÍF b – Søljan 4-0
10.45 Neistin a – Stjørnan 0-4
11.00 VÍF b – Neistin a 2-3
11.15 Søljan – Stjørnan 1-8
11.30 Stjørnan – VÍF b 5-3
11.45 Søljan – Neistin a 0-6

1. Stjørnan
2. Neistin a
3. VÍF b
4. Søljan

Steypafinalan 2017
Vinnari: VÍF
Kyndil – VÍF 6-7
Dagsins leikari: Rakul Borgarlíð Joensen (VÍF)

Steypafinalan 2016
Vinnari: H71
H71 – StÍF 10-8
Dagsins leikari: Jóhanna Sørensen, H71

Steypafinalan 2015
Vinnari: Neistin
Neistin a – VÍF 9-6
Dagsins leikari: Maria Nólsoy, Neistin

Steypafinalan 2014
Vinnari: H71
Neistin a – H71 a 5-10

Steypafinalan 2013
Vinnari: Kyndil
Stjørnan – Kyndil 7-8, eftir brotskastskapping (5-5) (4-4) (1-2)