G10

Steypakappingin 2018-19
1. umfar verður 24. november
2. umfar verður 5. januar
Hálvfinalur verða 9. februar
Finalan verður 24. februar

2. umfar í Faxe Kondi-kappingini leygardagin 5. jan 2019
Leikt verður 1×12 min

Bólkur 1A: VÍF a, Neistin a, VB, Kyndil (Vágur)
11.00 Neistin a – VÍF a
11.15 VB – Kyndil
11.30 Neistin a – VB
11.45 VÍF a – Kyndil
12.00 Kyndil – Neistin a
12.15 VÍF a – VB

Bólkur 2A: EB a, Tjaldur a, H71 a, VÍF b (Vestmanna)
11.15 Tjaldur a – EB a
11.30 H71 a – VÍF b
11.45 Tjaldur a – H71 a
12.00 EB a – VÍF b
12.15 VÍF b – Tjaldur a
12.30 EB a – H71 a

Bólkur 1B: H71 c, StÍF b, StÍF a, Tjaldur b (Skála)
14.15 StÍF b – H71 c
14.30 StÍF a – Tjaldur b
14.45 StÍF b – StÍF a
15.00 H71 c – Tjaldur b
15.15 Tjaldur b – StÍF b
15.30 H71 c – StÍF a

Bólkur 2B: H71 b, H71 d, EB b, Neistin b (Hoyvíkshøllin)
12.00 H71 b – H71 d
12.15 Neistin b – EB b
12.30 H71 d – Neistin b
12.45 H71 d – EB b
13.00 EB b – H71 b
13.15 H71 d – Neistin b

1. umfar í Faxe Kondi-kappingini leygardagin 24. nov 2018
Leikt verður 1×12 min

Bólkur 1: H71 a, EB a, H71 c, Tjaldur b (Eiði)
10.45 H71 c – EB a 0-7
11.00 Tjaldur b – H71 a 1-8
11.15 H71 c – Tjaldur b 5-2
11.30 EB a – H71 a 2-1
11.45 H71 a – H71 c 6-2
12.00 EB a – Tjaldur b 9-1

1. EB a
2. H71 a
3. H71 c
4. Tjaldur b

Bólkur 2: Neistin a, VB, H71 b, EB b (Eiði)
12.15 EB b – Neistin a 0-9
12.30 H71 b – VB 1-7
12.45 EB b – H71 b 2-4
13.00 Neistin a – VB 8-5
13.15 VB – EB b 7-0
13.30 Neistin a – H71 b 9-1

1. Neistin a
2. VB
3. H71 b
4. EB b

Bólkur 3: VÍF a, StÍF a, VÍF b, H71 d (Skála)
09.45 StÍF a – H71 d 3-3
10.00 VÍF a – VÍF b 7-3
10.15 StÍF a – VÍF a 2-8
10.30 H71 d – VÍF b 2-2
10.45 VÍF b – StÍF a 2-1
11.00 H71 d – VÍF a 4-14

1. VÍF a
2. VÍF b
3. H71 d
4. StÍF a

Bólkur 4: Tjaldur a, Kyndil, StÍF b, Neistin b  (Skála)
11.15 StÍF b – Tjaldur a 4-6
11.30 Neistin b – Kyndil 0-4
11.45 StÍF b – Neistin b 4-0
12.00 Tjaldur a – Kyndil 4-3
12.15 Kyndil – StÍF b 7-2
12.30 Tjaldur a – Neistin b 4-0

1. Tjaldur a
2. Kyndil
3. StÍF b
4. Neistin b


Steypafinalan 2018

Vinnari: VÍF
VÍF – Kyndil 13-12
Dagsins leikari: Rakul Borgarlíð Joensen (VÍF)

Steypafinalan 2017
Vinnari: VÍF
Kyndil – VÍF 6-7
Dagsins leikari: Rakul Borgarlíð Joensen (VÍF)

Steypafinalan 2016
Vinnari: H71
H71 – StÍF 10-8
Dagsins leikari: Jóhanna Sørensen, H71

Steypafinalan 2015
Vinnari: Neistin
Neistin a – VÍF 9-6
Dagsins leikari: Maria Nólsoy, Neistin

Steypafinalan 2014
Vinnari: H71
Neistin a – H71 a 5-10

Steypafinalan 2013
Vinnari: Kyndil
Stjørnan – Kyndil 7-8, eftir brotskastskapping (5-5) (4-4) (1-2)