G10

Steypakappingin 2019-20
1. umfar verður 7. desember
2. umfar verður 18. januar
Hálvfinalur verða 1. februar
Finalan verður 16. februar

Finala
Sunnudagin 16.02.20 VÍF – StÍF 9-7

Hálvfinaluumfar í Faxe Kondi-kappingini leygardagin 1. feb 2020 – leikt verður 2×10 min.

Á Hálsi – Kyndil
11.00 hálvfinala 1A: Neistin a – VÍF 7-10
11.25 hálvfinala 2A: StÍF a – Kyndil a 11-5
12.00 bronsudystur: Neistin a – Kyndil a 12-6

Á Eiði:
10.00 hálvfinala 1B: Kyndil b – EB 7-6
10.25 hálvfinala 2B: H71 b – ÍA 4-6
11.00 bronsudystur: EB – H71 b 7-2
11.25 b-finala: ÍA – Kyndil b 6-4

2. umfar í Faxe Kondi-kappingini leygardagin 18. jan 2020
Leikt verður 1×12 min

Bólkur 1A: Neistin a, Kyndil a, VB a, Stjørnan (Gundadalshøllin – Neistin)
13.10 Neistin a – Kyndil a 7-5
13.25 VB a – Stjørnan 7-1
13.40 Neistin a – VB a 5-0
13.55 Kyndil a – Stjørnan 5-3
14.10 Stjørnan – Neistin a 0-10
14.25 Kyndil a – VB a 3-1

1. Neistin a
2. Kyndil a
3. VB a
4. Stjørnan

Bólkur 2A: StÍF a, H71 a, Tjaldur, VÍF a (Runavík)
10.00 H71 a – StÍF a 3-5
10.15 Tjaldur – VÍF a 2-8
10.30 H71 a – Tjaldur 6-0
10.45 StÍF a – VÍF a 6-6
11.00 VÍF a – H71 a 5-3
11.15 StÍF a – Tjaldur 10-0

1. StÍF a
2. VÍF
3. H71 a
4. Tjaldur

Bólkur 1B: H71 b, EB, Neistin b, VB b, StÍF b (Skála)
12.30 StÍF b – EB 2-3
12.45 VB b – H71 b 1-2
13.00 Neistin b – StÍF b 3-2
13.15 EB – VB b 3-3
13.30 H71 b – Neistin b 3-2
13.45 StÍF b – VB b 2-2
14.00 EB – H71 b 1-2
14.15 VB b – Neistin b 1-5
14.30 H71 b – StÍF b 3-2
14.45 Neistin b – EB 3-5

1. H71 b
2. EB
3. Neistin b
3. VB b
5. StÍF b

Bólkur 2B: ÍA, Kyndil b, Kyndil c, H71 c, H71 d (Argir)
09.45 Kyndil b – ÍA 5-4
10.00 H71 c – H71 d 3-3
10.15 Kyndil c – Kyndil b 0-10
10.30 ÍA – H71 c 4-1
10.45 H71 d – Kyndil c 5-1
11.00 Kyndil b – H71 c 6-2
11.15 ÍA – H71 d 2-0
11.30 H71 c – Kyndil c 5-2
11.45 H71 d – Kyndil b 3-4
12.00 Kyndil c – ÍA 0-5

1. Kyndil b
2. ÍA
3. H71 d
4. H71 c
5. Kyndil c

1. umfar í Faxe Kondi-kappingini leygardagin 7. des 2019
Leikt verður 1×12 min

Bólkur 1: Kyndil a, ÍA, Stjørnan, H71 d, VB (á Hálsi – Kyndil)
13.30 Kyndil a – ÍA 9-0
13.45 VB b – H71 d 3-2
14.00 Stjørnan – Kyndil a 2-12
14.15 ÍA – VB b 3-1
14.30 H71 d – Stjørnan 4-7
14.45 Kyndil a – VB b 7-2
15.00 VB b – Stjørnan 2-5
15.15 ÍA – H71 d 6-5
15.30 H71 d – Kyndil a 1-10
15.45 Stjørnan – ÍA 5-4

1. Kyndil a
2. Stjørnan
3. ÍA
4. VB b
5. H71 d

Bólkur 2: Neistin b, VB a, H71 b, H71 a (Gundadalshøllin – Neistin)
13.00 VB a – Neistin b 7-4
13.15 H71 b – H71 a 2-6
13.30 VB a – H71 b 6-2
13.45 Neistin b – H71 a 0-9
14.00 H71 a – VB a 5-1
14.15 Neistin b – H71 b 2-2

1. H71 a
2. VB a
3. H71 b
4. Neistin b

Bólkur 3: Tjaldur, StÍF a, EB, Kyndil c (Skála)
10.00 StÍf a – Tjaldur 9-3
10.15 EB – Kyndil c 6-1
10.30 StÍF a – EB 8-1
10.45 Tjaldur – Kyndil c 3-2
11.00 Kyndil c – StÍF a 0-8
11.15 Tjaldur – EB 4-2

1. StÍF a
2. Tjaldur
3. EB
4. Kyndil c

Bólkur 4: Neistin a, VÍF a, StÍF b, H71 c, Kyndil b (Skála)
11.30 StÍF b – VÍF a 1-7
11.45 Kyndil b – H71 c 6-1
12.00 Neistin a – StÍF b 10-0
12.15 VÍF a – Kyndil b 6-1
12.30 H71 c – Neistin a 1-13
12.45 StÍF b – Kyndil b 1-7
13.00 VÍF a – H71 c 6-0
13.15 Kyndil b – Neistin a 0-7
13.30 H71 c – StÍF b 3-1
13.45 Neistin a – VÍF a 4-3

1. Neistin a
2. VÍF a
3. Kyndil b
4. H71 c
5. StÍF b

2020 VÍF – StÍF 9-7, dagsins leikari, Súnfríða Zachariasen, VÍF
2019 VÍF a – H71 a 9-6, dagsins leikari: Bára Holm í Innistovu, VÍF
2018 VÍF – Kyndil 13-12, dagsins leikari: Rakul Borgarlíð Joensen, VÍF
2017 Kyndil – VÍF 6-7, dagsins leikari: Rakul Borgarlíð Joensen, VÍF
2016 H71 – StÍF 10-8, dagsins leikari: Jóhanna Sørensen, H71
2015 Neistin a – VÍF 9-6, dagsins leikari: Maria Nólsoy, Neistin
2014 Neistin a – H71 a 5-10
2013 Stjørnan – Kyndil 7-8